BUSINESS FINANCING

A new financial monitoring service and a new financing offer for companies!

Miło nam poinformować, że APMM GROUP nawiązało współpracę biznesową z jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego – Credipass (*więcej o naszej współpracy poniżej). Dzięki temu jeszcze skuteczniej możemy wspierać przedsiębiorców w ich rozwoju oraz dążeniu do realizacji celów biznesowych.

Ponadto, APMM współpracuje z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi w zakresie kredytów inwestycyjnych, obrotowych, pożyczek UE, a także leasingu i faktoringu. APMM zwiększyło także zakres świadczonych usług o monitoring finansowy podmiotów gospodarczych oraz doradztwo finansowe, zarówno na etapie pozyskiwaniu kapitału zewnętrznego jak i w ramach przygotowań do jego pozyskania. Usługa ta ma na celu optymalizację kosztów finansowych związanych z pozyskiwaniem zewnętrznych kosztów finansowych, ale także analizę obecnego portfela kredytowego pod kątem jego strukturyzacji, zwłaszcza w procesie przygotowań do kolejnych inwestycji w przyszłości.

Finding the right loan, lease or other financial product for your business is a complex process. Although the procedure itself looks similar to financial products for individuals, in the case of companies, issues such as the length of operation on the market, the industry, its development prospects and, of course, the financial situation are also important. APMM GROUP matches appropriate financial instruments for a given business entity from a wide range of market-leading banks, leasing companies and factoring institutions.

The financial solutions proposed by APMM GROUP include:

 • loans for companies (working capital, investment, technological or mortgage loans);
 • leasing (operational, financial, long-term rental, leasing loan);
 • factoring (full, reverse, export);
 • EU loans.

APMM GROUP also offers the possibility of developing a financing strategy for projects, including:

 • analysis and selection of the most favorable financing conditions for a specific investment, transaction and refinancing,
 • preparation of a business plan in terms of external financing,
 • negotiating financial conditions with external institutions.

* Credipass to międzynarodowy zespół ekspertów finansowych, który specjalizuje się między innymi w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dedykowany dział skoncentrowany na współpracy z biznesem doskonale rozumie potrzeby firm i oferuje kompleksowe wsparcie w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych.

Eksperci Credipass rozpoczynają współpracę od dogłębnego poznania specyfiki firmy, jej celów biznesowych, bieżących potrzeb finansowych oraz sytuacji rynkowej. Taka szczegółowa analiza pozwala na zaproponowanie spersonalizowanych i efektywnych strategii, które napędzą rozwój i inwestycje firmy. Wiedza i doświadczenie Ekspertów Credipass znacząco skracają i usprawniają proces pozyskania finansowania, pomagając uniknąć błędów i dodatkowych kosztów. Opieka Eksperta obejmuje wszystkie etapy – od wyboru najkorzystniejszej oferty, aż do momentu wpłynięcia środków na konto Klienta.

Szeroka gama dostępnych rozwiązań obejmuje m.in.:

Współpraca z Credipass to nie tylko realne korzyści dla firm, ale również kompleksowe wsparcie w finansach osobistych dla Klientów indywidualnych. Nasi Klienci zyskują tym samym holistyczne podejście do zarządzania finansami – zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i prywatnej.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej? Eksperci Credipass są do Twojej dyspozycji.

 

Umów rozmowę i dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, odezwiemy się i omówimy szczegóły

Klient indywidualny

  Klikając wyślij wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych Credipass Polska S.A. drogą elektroniczną na numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej.

  Klient biznesowy

  Magdalena Walentynowicz

  Check the funding opportunities for your company!

  2022 © APMMGROUP.COM All rights reserved.