FINANSOWANIE BIZNESU

Nowa usługa monitoringu finansowego i nowa oferta finansowania dla firm!

Miło nam poinformować, że APMM GROUP nawiązało współpracę biznesową z jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego – Credipass (*więcej o naszej współpracy poniżej). Dzięki temu jeszcze skuteczniej możemy wspierać przedsiębiorców w ich rozwoju oraz dążeniu do realizacji celów biznesowych.

Ponadto, APMM współpracuje z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi w zakresie kredytów inwestycyjnych, obrotowych, pożyczek UE, a także leasingu i faktoringu. APMM zwiększyło także zakres świadczonych usług o monitoring finansowy podmiotów gospodarczych oraz doradztwo finansowe, zarówno na etapie pozyskiwaniu kapitału zewnętrznego jak i w ramach przygotowań do jego pozyskania. Usługa ta ma na celu optymalizację kosztów finansowych związanych z pozyskiwaniem zewnętrznych kosztów finansowych, ale także analizę obecnego portfela kredytowego pod kątem jego strukturyzacji, zwłaszcza w procesie przygotowań do kolejnych inwestycji w przyszłości.

Znalezienie odpowiedniego kredytu, leasingu lub innego produktu finansowego dla firmy jest złożonym procesem. Chociaż sama procedura wygląda podobnie jak w przypadku produktów finansowych dla osób fizycznych, to jednak w przypadku firm istotne są jeszcze takie kwestie jak długość funkcjonowania na rynku, branża, jej perspektywy rozwoju i oczywiście sytuacja finansowa. APMM GROUP dopasowuje odpowiednie instrumenty finansowe dla danego podmiotu gospodarczego z szerokiej oferty wiodących na rynku banków, firm leasingowych oraz instytucji faktoringowych.

Proponowane przez APMM GROUP rozwiązania finansowe obejmują:

 • kredyty dla firm (obrotowe, inwestycyjne, technologiczne czy pożyczki hipoteczne);
 • leasing (operacyjny, finansowy, najem długoterminowy, pożyczka leasingowa);
 • faktoring (pełny, odwrotny, eksportowy);
 • pożyczki unijne.

APMM GROUP oferuje również możliwość opracowania strategii finansowania przedsięwzięć obejmującą:

 • analizę i dobór najkorzystniejszych warunków finansowania dla konkretnej inwestycji, transakcji oraz refinansowania,
 • przygotowanie biznes planu pod kątem finansowania zewnętrznego,
 • negocjacje warunków finansowych z instytucjami zewnętrznymi.

* Credipass to międzynarodowy zespół ekspertów finansowych, który specjalizuje się między innymi w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dedykowany dział skoncentrowany na współpracy z biznesem doskonale rozumie potrzeby firm i oferuje kompleksowe wsparcie w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych.

Eksperci Credipass rozpoczynają współpracę od dogłębnego poznania specyfiki firmy, jej celów biznesowych, bieżących potrzeb finansowych oraz sytuacji rynkowej. Taka szczegółowa analiza pozwala na zaproponowanie spersonalizowanych i efektywnych strategii, które napędzą rozwój i inwestycje firmy. Wiedza i doświadczenie Ekspertów Credipass znacząco skracają i usprawniają proces pozyskania finansowania, pomagając uniknąć błędów i dodatkowych kosztów. Opieka Eksperta obejmuje wszystkie etapy – od wyboru najkorzystniejszej oferty, aż do momentu wpłynięcia środków na konto Klienta.

Szeroka gama dostępnych rozwiązań obejmuje m.in.:

Współpraca z Credipass to nie tylko realne korzyści dla firm, ale również kompleksowe wsparcie w finansach osobistych dla Klientów indywidualnych. Nasi Klienci zyskują tym samym holistyczne podejście do zarządzania finansami – zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i prywatnej.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej? Eksperci Credipass są do Twojej dyspozycji.

 

Umów rozmowę i dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, odezwiemy się i omówimy szczegóły

Klient indywidualny

  Klikając wyślij wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych Credipass Polska S.A. drogą elektroniczną na numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej.

  Klient biznesowy

  Magdalena Walentynowicz

  Sprawdź możliwości dofinansowania dla Twojej firmy!

  2022 © APMMGROUP.COM Wszystkie prawa zastrzeżone.