„Robogrant – pomoc na rozwój polskiej branży meblarskiej” do 850 000,00 zł!

Przedsiębiorco! Już 8 listopada rusza nabór wniosków w ramach pilotażowego Programu „Robogrant – pomoc na rozwój polskiej branży meblarskiej”.

Kto może ubiegać się o wsparcie?

  • mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący czynną działalność gospodarczą w zakresie kodu PKD należącego do działu 31 Produkcja mebli, którzy przynajmniej w dwóch z trzech ostatnich zamkniętych lat obrotowych osiągnęli przychody ze sprzedaży nie mniejsze niż 3 mln zł.

Co jest kosztem kwalifikowalnym?

  • nabycie, montaż, instalacja i uruchomienie nowych środków trwałych w postaci robotów przemysłowych;
  • nabycie, montaż, instalacja i uruchomienie pozostałych nowych środków trwałych w postaci maszyn i urządzeń komplementarnych do robotów przemysłowych;
  • nabycie wartości niematerialnych i prawnych niezbędnych do instalacji i integracji nabywanych środków trwałych z parkiem maszynowym w celu ich prawidłowego uruchomienia.

WSPARCIE MOŻE WYNIEŚĆ DO 850 000,00 zł!

Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że wkład przedsiębiorstwa to co najmniej 15% wydatków kwalifikowalnych.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Pomożemy w pozyskaniu powyższej dotacji! Pomożemy Ci w sporządzeniu wniosku i poprowadzimy przez cały proces, aż do rozliczenia przyznanych środków finansowych.

2022 © APMMGROUP.COM Wszystkie prawa zastrzeżone.